הנחיה אישית

התכנים המוצגים בקורס הם רק קצה הקרחון של אומנות הנשימה. הקורס מציג מושגי יסוד בנשימה ופותח את הדלת לחקירה מעמיקה וממושכת. החקירה המעמיקה היא אישית וייחודית לכל אדם ולכן דורשת תשומת לב אישי. לשם כך מוצעים מפגשי הנחיה אישיים.

התרגול, באופן טבעי, תורם לשיפור הנשימה והנשימה המשופרת מגדילה את מרחב התרגול האפשרי: נשימות ארוכות, פרופורציות שונות וטכניקות נשימה אחרות. מתוך המרחב הזה ניתן להתאים תרגולי נשימה שונים לצרכים ומצבים שונים. לדוגמא: ניתן לעצב תרגול בוקר מרענן כהכנה לפעילות היום או תרגול לילה מרגיע כהכנה לשנת לילה ערבה. לפעמים תרגולים משתנים בהתאם לעונות השנה ולפעמים בתגובה ללחצים הנובעים ממציאות חיים משתנה.

מפגשי הוראה אישיים מאפשרים להתאים את תרגולי הנשימה למציאות החיים המשתנה שלך. הם מעניקים לנו אפשרות לשוחח על התרגול ועל הצורה שהתרגול פוגש את החיים שלך, ולפי הצורך להתאים את התרגול.

תדירות המפגשים תלויה באופי התרגול ושינויי חיים. בהתחלה סביר להניח שיכולת הנשימה שלך תשתנה בקלות ובמהרה ואז מספר שבועות מפרידים בין מפגשים אישיים. בדרך כלל, כאשר התרגול הופך לחלק משגרת יומך, מספר חודשים חולפים בין מפגשיים אישיים.

לרשותך שלושה סוגים של מפגשים אישיים העונים על צרכים ומצבים שונים:

  • התייעצות דרך דואר אלקטרוני מתאימה כשכבר יש היכרות בינינו, התרגול יציב ויש מקום לקדם את התרגול. אימייל תמציתי ממך אודות חווית התרגול והרצון להמשך מאפשר לי לענות עם הנחיות להתקדמות בתרגול.
  • שיחת וידאו של 30 דקות מאפשרת לנו שיחה יותר מלאה ומעמיקה ומאפשרת לי לתת הנחיות יותר מורכבות שיותר קל לתקשר בשיחה מאשר בכתב.
  • שיחת וידאו של 50 דקות מאפשרת מרחב רך ומכיל להקשבה והתייעצות.

כאשר מופיע רצון להתייעצות ניתן לבחור את סוג המפגש המתאים ולקבוע זמן בהתאם. כל התייעצות (כתובה או שיחת וידאו) תסתיים בתרגול מעודכן ומותאם שניתן לתרגל באופן עצמאי.

התייעצות
אימייל
18 יורו
שיחת וידאו
30 דקות
36 יורו
שיחת וידאו
50 דקות
54 יורו